wtorek, 26 listopada 2013
Filcowy domek

Powstała kolejna zawieszka. Tym razem śmieszny filcowy domek.

filcowy domek

Niedzielne rękodzieła

Niedziela była bardzo owocnym dniem , jeśli chodzi o rękodzieło. Nie , tym razem nie ja pracowałam- tylko dzieci. No dobra- przyznaję się. Prawie całą robotę odwaliłam sama. Córce pomogłam zrobić wieniec adwentowy do szkoły.W sumie to tylko przerobiłam stary z tamtego roku (tzn poszłam na łatwiznę) .A dla syna stworzyłam świąteczny obrazek.Połączenie papieru, filcu, cekinów i rafii. Nie ma to jak mama...

wieniec adwentowy

wieniec adwentowy

wieniec adwentowy

choinka

Cóż za niedopatrzenie!

Zapomniałam ! Kupiłam  i nie pokazałam! Na tą pieluszkę chorowałam od dawna. W końcu ją zdobyłam. Prześliczna Grovia różowa w pawie:-) Czyż nie jest piękna?

grovia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasze misie pozowały do zdjęć. Oczywiście nie wszystkie, bo nie zmieściłyby się w obiektywie.

misie

środa, 20 listopada 2013
Bileciki na prezenty

Nic tak bardzo mnie nie cieszy, jak dawanie i (oczywiście) dostawanie prezentów. Zawsze staram się , by podarunek był ładnie zapakowany. A święta Bożego Narodzenia to już w ogóle pole do popisu. Ładny papier, kolorowe wstążeczki i oczywiście etykiety / zawieszki/ bileciki do prezentów.  W tym roku bileciki robię sama. Kilka sztuk już jest i wygląda tak.

bileciki do prezentów

bileciki do prezentów

bileciki do prezentów

bileciki do prezentów

bileciki do prezentów

Kolejne kartki świąteczne

Przedstawiam kolejne kartki świąteczne mojej roboty.

kartka świąteczna

choinki

kartka świąteczna

kartka świąteczna

środa, 13 listopada 2013
Kartki świąteczne

Święta, święta...

W dzisiejszych czasach życzenia wysyłamy sms-em, czasem ładne, czasem śmieszne.Ale  zawsze jest miło dostać kartkę z okazji świąt, a jak jest piękna i ręcznie robiona , to jest jeszcze milej. Powstały więc dwie sztuki ( na razie).

kartka świąteczna

kartka świąteczna

wtorek, 12 listopada 2013
Filcowy konik

Marzyłam o takim koniku od roku. W końcu powstał - filcowy konik na choinkę, moja DUMA:-)

filcowy konik

niedziela, 10 listopada 2013
Nowe filcówki

Powstały kolejne zawieszki filcowe. Tym razem elfie buty oraz renifer.

elfie buty

\elfie buty

elfie buty

filcowy renifer

U koników i inne

Wczoraj mieliśmy bardzo interesujący i zarazem intensywnie spędzony dzień. Najpierw pojechaliśmy do Kajetan do koników i reniferków. Jest tam taki ośrodek z ujeżdżalnią koni. Konie są prześliczne, bardzo łagodne i miłe.Można je głaskać i przytulać. Są tam też kucyki oraz renifery.

Potem szybki skok na obiad do IKEA, a następnie Blue City , by zakupić dzieciom buty na zimę . Zakup się udał, a do domu wróciliśmy około 21- zmęczeni całym dniem.

Koń Picasso

koń

Kucyki

Kucyki

kuc

Renifery

ren

ren

 
1 , 2
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin