piątek, 28 marca 2014
Baran

Czy to baran czy to owca? Raczej owieczka , bo nie ma rogów. Zrobiona z czesanki filcowej. Szykuje się na święta wielkanocne.

owca

Laleczka

Przechodząc koło butiku z ubraniami zobaczyłam ją - prześliczną zawieszkę w kształcie lalki. Jest metalowa, ma czarną sukieneczkę , w ręku torebkę, na nogach diamentowe getry. Jest cudowna. Moja ci ona:-)

lalka

Puzzle Djeco

Ulubione puzzle - nie wiem czy koniecznie Moni , ale na pewno moje. Uwielbiam puzzle firmy Djeco. Kupuję co jakiś czas i mam już sporo zgromadzonych. Na ostatni zakup musiałam trochę poczekać, ponieważ okazało się ,że takie są rozchwytywane w przestrzeni i nigdzie ich nie ma. Ale w końcu się udało. Puzzle Djeco Duo Mama i dziecko. Są prześliczne.Mają piękną kolorystykę, są zrobione z grubej odpornej tektury, a poza tym są łatwe jak na 2-letnie dziecko, ponieważ trzeba połączyć tylko puzzle ze sobą- mamę i jej dziecko.

 

djeco


Tagi: djeco
08:14, aniaszew , Dzieci
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 marca 2014
Filcowe zwierzaczki

W końcu do tego dojrzałam. Z czesanki wełnianej powstały dwa zwierzaczki. Oj, nie łatwa to praca. Ukłony dla wszystkich , którzy robią takie zwierzątka.

Pierwszy powstał królik. Zajęło mi to multum czasu. A i tak nie wyszedł idealny.

filcowy królik

Następny to piesek na życzenie starszej córki.

filcowy piesek

filcowy piesek

filcowy piesek

sobota, 08 marca 2014
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, czy to święto komunistyczne.

Może? Ale i tak wszyscy panowie w Polsce latali dzisiaj z kwiatkami:-) Fajne święto , wszyscy się do niego przyzwyczaili. Przynajmniej tego jednego dnia niektóre kobiety dostają kwiatek, bo w inne dni mężowie nie pamiętają.

A ja z okazji tego właśnie święta dostała od męża kwiatek i ciastka. Ale to była dokładka. Wcześniej mąż zaproponował mi książeczkę. Premiera odbyła się 03.03.2014.

Bridget Jones. Szalejąc za facetem


Czeka w kolejności do przeczytania:-)

książkaDrugie urodziny Monisi

Drugie urodziny Monisi 05.03.2014.

Monia jak na prawdziwą dwulatkę przystało powoli zaczyna się buntować, pięknie mówi "nie". Uwielbia budować wieże z lego -duplo. Uwielbia rozwalać to co ja zbuduję. Kocha książeczki- "Binta tańczy" to nasz hit. A w ogóle to jest moim najgrzeczniejszym dzieckiemsmile

 

Wzrost : około 83 cm


Waga: około 10 kg

 

Monisia

17:45, aniaszew , Dzieci
Link Komentarze (2) »
Nowe woreczki zapachowe do szafy

Lubię robić takie rzeczy. Lubie sobie dziergać, przyklejać, tworzyć cos prawie z niczego.Znów sobie pohaftowałam i powstały dwa woreczki zapachowe do szafy.

woreczek z lawendą

woreczek z lawendą

woreczek z lawendą

Tagi
Darmowy licznik odwiedzin