czwartek, 06 listopada 2014
Tabliczka

Nie mogłam się oprzeć :-) Cała prawda o mnie.

Ta tabliczka zawiśnie nad moim łóżkiem.

tabliczka

Kolejne zakupy książkowe

Niestety , to moja obsesja. Ale cóż... mąż mnie tego nauczył:-)

książki

wtorek, 07 października 2014
Sezon na książki

Uwielbiam książki, czytać , kupować , kupować na prezenty,  wypożyczać , pożyczać. Mogłabym mieć ich tysiące. Lecz miejsca mało nie daje mi tego zrobić. Ale ... są przecież biblioteki, można pożyczyć , przeczytać , oddać i pożyczyć następne. I tak obecnie mam wypożyczone ponad 20 książek dziecięcych.

książki

oraz 3 nowe zakupy - nie mogłam się powstrzymać , szczególnie  gdy mąż kupuje sobie ciągle coś nowego.

książki

Śmieszna anegdota dotycząca Książki "Przygody Tappiego".  Mikuś zakupił ją sobie sam na allegro. Ja oglądałam , a jak wyszłam z pokoju  to on dokonał zakupu.

Tagi: książki
16:15, aniaszew , Rodzina
Link Dodaj komentarz »
Kamuflaż

Rose jest biało -czarna i dosyć mała. Czasem trudno ją dostrzec , jak się gdzieś zakamufluje. Czasem wygląda to śmiesznie. 

Rose wśród zabawek

Rose

Rose

Rose na kocyku

Rose

Tagi: rose
16:06, aniaszew , Nasze pupile
Link Dodaj komentarz »
Skrzynka dla Rose

Będąc na działce pomalowałam i ozdobiłam zwykłą skrzynkę na owoce. Służy teraz za legowisko dla Rose. A suni bardzo przypadła do gustu.

skrzynka

skrzynka

i z Rose

Rose

Byłam na RODOS

W wakacje byłam na Rodos - Rekreacyjne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką:-))))

Dzisiaj na obiad...

Czasem nachodzi mnie taka chęć na gotowanie. Chcę zrobić przyjemność moim dzieciom, mężowi i zrobić coś smacznego na obiad. I tak się stało dzisiaj. Najpierw ugotowałam zupkę pomidorową wg 5 przemian ( zupa pomidorowa jako jedna z niewielu , żeby nie powiedzieć jedyna wchodzi moim dzieciom).

zupka

Na drugie danie pulpeciki ( te akurat z IKEA, gdyż były w zamrażalniku)  , makaron świderki i brokuł gotowany na  parze.


obiad

pulpety

A dla mnie i męża chińskie danie curry z kurczakiem i makaronem.

chińskie danie

 

A potem się zastanawiam , po co ja się tak męczę , gotuję , jak i tak nikt tego nie doceni  i nie podziękuje....:-(

niedziela, 10 sierpnia 2014
Róża

Jakiś czas temu pisałam ,że powiększy nam się rodzina.Większość z Was myślała, że jestem w ciąży - znowu:-)  Za wszystkie gratulacje i ciepłe słowa serdecznie dziękuję. Muszę Was niestety przeprosić. Nie jestem w ciąży:-(  Wiele jest przeciwności , wiele osób nie przychylnie patrzy na naszą dużą rodzinę i kolejne dziecko to byłby następny powód do obgadywania. Chociaż nie powinno mnie to przecież obchodzić. W każdym bądź razie rodzinka powiększyła się nam o pieska.

Mam na imię Rose. Jest rasy Biewer  yorkshire terrier. Ma 2  miesiące. Jest przemilutka, śliczniutka i kochaniutka.

Ma same zalety. Po pierwsze nie ma sierści , tylko włosy. Nie będę miała problemów z ciągłym czyszczeniem dywanu z psiej sierści ( jak to miało miejsce gdy był pies teściowej). Oraz jest małych rozmiarów. Zajmuje mało miejsca, można ją spokojnie zabrać ze sobą na wycieczkę.Nie je za dużo, chociaż powoli już ją rozbestwiliśmy;-)

Poznajcie Rose

Rose

Rose

Rose

Rose

 

Bolesławiec

Z racji tego , że jakiś czas temu miałam imieniny , postanowiłam odwiedzić sklep Bolesławiec  i kupić sobie prezent. Od jakieś czasu jestem zakochana w tej ceramice i mimo ,że zarzekałam się , że nie będę za dużo dokupywać - teraz zakupiłam sobie 3 talerzyki, 3 miseczki, łyżeczkę do sałatek i jeden jajecznik na jajo. Jestem rozanielona. A i mężowi się podobają:-) Kiedy następny wypad do Bolesławca?

bolesławiec

bolesławiec

bolesławiec

 

Dodam jeszcze ,że produkty były poprzeceniane i kupiłam  je za tak zwane "psie pieniądze" :-|)

Książeczki

Wszyscy kochamy książeczki. Tzn ja i mąż kochamy i moglibyśmy ich mieć całe stosy. Dzieci trochę mniej- wolą żeby im czytać niż miałyby same to robić.

Tak wyglądają moje odwiedziny w księgarni internetowej:-)

Tym razem książki dla młodszych dzieci.

książki

Tagi: książki
17:40, aniaszew , Dzieci
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 33
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin